Domy na Wspólnej Wesoła – Warszawa

Domy na Wspólnej Wesoła to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na urokliwych terenach warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Okolica inwestycji Domy na Wspólnej Wesoła charakteryzuje się mocno zalesionym otoczeniem należącym do&nbspotuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bogatą infrastrukturą miejską.

Świetna lokalizacja gwarantuje doskonałą komunikację z centrum Warszawy.

Domy na Wspólnej już od początkowych etapów budowy cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony potencjalnych mieszkańców, jak i mediów. Na Inwestycję zwróciła uwagę Telewizja TVN Warszawa w programie ‚Nieruchomości’, podkreślając zalety tego miejsca w postaci sprzyjającej odpoczynkowi, spokojnej okolicy, kameralności zabudowy i jakości wykonania. Inwestycję zrealizowaliśmy z&nbspwykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, które pozwoliły na&nbspuzyskanie niskiego współczynnika przenikalności ciepła (nieruchomości są energooszczędne) i spełnienie wysokich norm akustycznych.

Jesteśmy przekonani, że nasza kolejna inwestycja na terenie Warszawy również spotka się z Państwa uznaniem – zapraszamy do zapoznania się z&nbspofertą Zielonych Tarasów Wesoła!

 

Back to top