O inwestycji

Niska zabudowa apartamentowa – kontynuacja sąsiadujących, utrzymanych w podobnym klimacie urbanistycznym inwestycji VESTA GROUP. Planowany termin zakończenia projektu – II kwartał 2021 roku. Do dyspozycji Klientów oddane zostaną piękne apartamenty o powierzchniach od 62 do około 130 m2 z niezwykle przestronnymi balkonami w metrażu od 14,40 do ponad 25,40 m2. ZIELONE TARASY Wesoła to wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią trzymać rękę na pulsie, mieszkając w niedalekiej odległości od centrum Warszawy, ale równocześnie cenią sobie otoczenie zieleni, spokój i ciszę.

 • Status Zrealizowane
 • DzielnicaWarszawa-Wesoła
 • Adresul. Słowicza
 • Liczba mieszkań8
 • Metraże62 - 130 m2

Udogodnienia

Enklawa ciszy i spokoju, która równocześnie jest świetnie skomunikowana z centrum miasta,
umożliwiając szybki dojazd różnymi środkami transportu.

W otulinie Mazowieckiego
Parku Krajobrazowego

Kilkanaście minut
od centrum Warszawy

Wygodna zabudowa
segmentowa

Liczne trasy rowerowe
w bezpośredniej okolicy

Bliskość przystanków
autobusowych i SKM

Liczne szkoły
i przedszkola

Tarasowe balkony

Niedaleko centrum sportowego
z aquaparkiem

Dlaczego Zielone Tarasy?

Warszawa Wesoła to doskonale skomunikowane z całym miastem miejsce, w którym czas płynie odrobinę wolniej. Oaza poczucia prywatności, relaksu i ogromnych terenów rekreacyjnych w odległości kilku chwil dojazdu do serca Warszawy.

Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy Otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Można korzystać z wielu tras spacerowych, licznych ścieżek rowerowych, zbierać grzyby w rozległych lasach w okolicy. Rodzina oddycha zdrowym powietrzem i nikt nie odczuwa zgiełku i hałasu miasta. Życie płynie tu spokojnie i przyjemnie.

Zielone Tarasy Wesoła to miejsce dla miłośników harmonii kojącego spokoju i wszystkiego, co potrzebne do życia na co dzień. W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajdują się punkty handlowe, galerie, sklepy, punkty usługowe – poczta, banki, urzędy, a także wybór państwowych i prywatnych żłobków, przedszkoli oraz szkół. Na miejscu, w najbliższej okolicy załatwicie wszystkie ważne sprawy.

Jeśli otoczenie lasu to jeszcze zbyt mało, niedaleko – bo tylko 1,5 km od osiedla -znajduje się nowoczesne centrum sportowe z aquaparkiem oraz kortami tenisowymi.

Okolica inwestycji jest świetnie skomunikowana z każdym zakątkiem Warszawy. Nieopodal osiedla znajdują się przystanki autobusowe oraz kolejka SKM, która pozwala dotrzeć do centrum stolicy już w 12 minut. Droga na lotnisko zajmuje 48 minut, a trasa szybkiego ruchu umożliwia dojazd do centrum samochodem zaledwie w kilkanaście minut. Stąd nigdzie nie jest daleko.

Apartamenty powstają w niskiej zabudowie szeregowej. Każda rodzina znajdzie tu komfort prywatności i kameralnego spokoju. Ustawne pokoje, przemyślany funkcjonalnie podział metrażu z myślą o zaspokojeniu potrzeb wszystkich domowników. Widna kuchnia, jasne, duże pokoje, garderoba, łazienka na każdej kondygnacji – każdy bez trudu znajdzie tu swoje miejsce. Cała inwestycja powstaje w najwyższym standardzie wykończeniowym z naciskiem na bezkompromisową jakość.

Technologia budowlana uwzględnia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Ponadto, wykorzystane zostały metody efektywnego podziału mediów między mieszkańcami. Wszystko to sprawia, że koszty utrzymania są bardzo niskie.

Niskie ceny. Każdy z Was ma możliwość wykończenia swojego apartamentu w specjalnych cenach nabywając materiały z wykorzystaniem wynegocjowanych przez nas zniżek u dostawców i producentów.

Dlaczego Zielone Tarasy?

Galeria

* Kliknij, aby powiększyć.

Plany i karty lokali

Mieszkanie

Kondygnacja

Ilość
pokoi

Powierzchnia
wewn. m2

Powierzchnia
balkonu w m2

Cena m2

Cena całkowita

 Status

Karta

F1

I poziomowe

3

 61,98

25,45

Sprzedane

PDF

F2

II poziomowe

5

118,96/129,67

25,45

Sprzedane

PDF

G1

I poziomowe

3

61,98

14,43

Sprzedane

PDF

G2

 II poziomowe

5

118,96/129,67

14,43

Sprzedane

PDF

H1

I poziomowe

3

61,98

14,43

Sprzedane

PDF

H2

 II poziomowe

5

118,96/129,67

14,43

Sprzedane

PDF

I1

I poziomowe

3

 61,98

25,45

Sprzedane

PDF

I2

 II poziomowe

4

118,96/129,67

25,45

Sprzedane

PDF

* Kliknij, aby powiększyć.

Warszawa Wesoła

Lokalizacja

Adres

ul. Słowicza, Warszawa Wesoła

W okolicy

 • Las: 100 m
 • Dyskont: 0,65 km
 • Przychodnia: 1,2 km
 • Aquapark 1,4 km
 • Stacja benz. 0,65 km
 • Przystanek: 0,5 km
 • Stacja PKP: 1,8 km
 • Bank: 1,1 km
 • Szkoła: 0,65 km
 • Przedszkole: 0,85 km

Zainteresowana/y?

Chcesz abyśmy przedstawili ofertę dla Ciebie? Zostaw nam kontakt do siebie.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży pod nr telefonu: +48 794 000 444 lub +48 794 100 333 lub na biuro@vestagroup.pl