O firmie

O nas

Konkurując z wieloma firmami działającymi na rynku mieszkaniowym od lat, VESTA Grupa Inwestycyjna wyróżnia się rzetelnością, profesjonalizmem, wysoką jakością wykonania oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Naszą wizję udało się urzeczywistnić z sukcesem już w pierwszych latach działania firmy, w postaci budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej – w Warszawie i Gdańsku.

Naszym priorytetem są atrakcyjne lokalizacje, które będą spełniały oczekiwania Klientów zarówno pod kątem możliwości wypoczynku, jak i infrastruktury użytkowej. Dzięki stabilnej pozycji na rynku współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami. Wszystkie projekty realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, co znajduje odzwierciedlenie w postaci zadowolenia naszych Klientów.

Jeśli cenisz sobie komfort, indywidualne podejście i profesjonalizm, nie interesują Cię wielkopowierzchniowe osiedla, szukasz kameralnej zabudowy w wysokiej jakości wykonania – koniecznie zapoznaj się z ofertą VESTA Grupa Inwestycyjna!

O firmie
Back to top