O inwestycji

Nadmorskie Kamienice to kompleks pięciu budynków wielorodzinnych w niskiej, kameralnej zabudowie połączonych wspólną halą garażową.

Myślą przewodnią projektu Nadmorskie Kamienice było uzyskanie syntezy stylu tradycyjnego i nowoczesnego, która usatysfakcjonuje zarówno zwolenników klasycznej, jak i awangardowej architektury.

  • Status Zrealizowane
  • LokalizacjaGdańsk Brzeźno
  • Adresul. Iwo Galla

Przemyślana architektura

Zaprojektowaliśmy mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni (od 34 do 118&nbspm2),  z ogródkami, tarasami dachowymi, mieszkania dwupoziomowe, z dodatkowym poddaszem w zależności od potrzeb Klientów. Wszystkie mieszkania, bez względu na metraż, mają przemyślany rozkład, który zapewnia mieszkańcom funkcjonalność i wygodę. Kameralna zabudowa pięciu budynków z elementami elewacji w kolorze piaskowca, w otoczeniu zieleni zapewnia komfort wypoczynku z dala od zgiełku miasta.
Nadmorskie kamienice

Media o inwestycji

Nadmorskie Kamienice zwróciły uwagę lokalnych portali internetowych, czego wyrazem jest jeden z wielu artykułów poświęconych inwestycji, pt. „Nowe inwestycje w Gdańsku. Jest coraz piękniej!” podkreślający walory okolicy budynków przy ul. Iwo Galla – bliskość morza, zrewitalizowanego parku w Brzeźnie, a także niską, jednorodzinną zabudowę w sąsiedztwie inwestycji. Kolejną wskazaną zaletą są wygodne przydomowe ogródki oraz tarasy, które są zlokalizowane również na dachu i tym samym zapewniają wspaniały widok na całe osiedle. 

Zobacz projekty w realizacji