O inwestycji

Usytuowana zaledwie 650 m od Olivia Business Centre i 1,5 km od kompleksu Alchemia Gdańsk pozwala na dynamiczne rozwijanie relacji biznesowych, pozostając jednocześnie w odległości pozwalającej zachować kameralność i swobodę w prowadzeniu swojej firmy. Samej dzielnicy Oliwa nie trzeba przedstawiać szeroko – jest znana jako miejsce doskonale skomunikowane z wszelkimi częściami Trójmiasta (1,5 km od przystanku SKM Oliwa, 4,5 km do Sopotu, 9 km do Dworca Głównego w Gdańsku, 6 km do obwodnicy Trójmiasta) oraz obszar pełen zieleni i urokliwej architektury.

  • Status W przygotowaniu
  • MiastoGdańsk
  • AdresDerdowskiego 5

Derdowskiego 5

Proponujemy Państwu bardzo wszechstronną nieruchomość, która może zostać wykorzystana zarówno do celów mieszkalnych oraz biznesowych. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz alternatywy jakie stwarza ten obiekt. Ten uniwersalny projekt może stanowić zarówno komfortowe lokale mieszkalne, jak również lokale biurowe wraz z usługami na pierwszej kondygnacji. Ponadto taka koncepcja budynku będzie idealnym miejscem na samodzielną siedzibę Twojej firmy. W dobie ciągłych problemów z parkowaniem przy centrach biznesowych, niewątpliwym atutem są miejsca parkingowe, które zaprojektowaliśmy w kondygnacji -1.

Perspektywa wszechstronnego przeznaczenia budynku stwarza możliwość skorzystania z długoterminowego kredytu hipotecznego przeznaczonego dla osób fizycznych. Dzięki takiej sposobności niewielkim kosztem można pozyskać korzystnie usytuowany lokal dla Twojej firmy.

Zobacz inwestycje w trakcie realizacji

Zainteresowany?

Chcesz abyśmy przedstawili ofertę dla Ciebie? Zostaw nam kontakt do siebie.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży pod nr telefonu: +48 794 000 444 lub +48 794 100 333 lub na biuro@vestagroup.pl