Derdowskiego

Derdowskiego to inwestycja, która z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców poszukujących korzystnej lokalizacji dla swojej firmy.

Usytuowana zaledwie 650 m od Olivia Business Centre i 1,5 km od kompleksu Alchemia Gdańsk pozwala na dynamiczne rozwijanie relacji biznesowych, pozostając jednocześnie w odległości pozwalającej zachować kameralność i swobodę w prowadzeniu swojej firmy. Samej dzielnicy Oliwa nie trzeba przedstawiać szeroko – jest znana jako miejsce doskonale skomunikowane z wszelkimi częściami Trójmiasta (1,5 km od przystanku SKM Oliwa, 4,5 km do Sopotu, 9 km do Dworca Głównego w Gdańsku, 6 km do obwodnicy Trójmiasta) oraz obszar pełen zieleni i urokliwej architektury.

Proponujemy Państwu bardzo wszechstronną nieruchomość, która może zostać wykorzystana zarówno do celów mieszkalnych oraz biznesowych. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz alternatywy jakie stwarza ten obiekt. Ten uniwersalny projekt może stanowić zarówno komfortowe lokale mieszkalne, jak również lokale biurowe wraz z usługami na pierwszej kondygnacji. Ponadto taka koncepcja budynku będzie idealnym miejscem na samodzielną siedzibę Twojej firmy. W dobie ciągłych problemów z parkowaniem przy centrach biznesowych, niewątpliwym atutem są miejsca parkingowe, które zaprojektowaliśmy w kondygnacji -1.

Perspektywa wszechstronnego przeznaczenia budynku stwarza możliwość skorzystania z długoterminowego kredytu hipotecznego przeznaczonego dla osób fizycznych. Dzięki takiej sposobności niewielkim kosztem można pozyskać korzystnie usytuowany lokal dla Twojej firmy.

Dokładna lokalizacja po kliknięciu w link: http://tnijurl.com/4ca41f1a33d9/

Jesteś zainteresowany inwestycją Derdowskiego? Masz dodatkowe pytania odnośnie projektu lub sposobu finansowania? Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży, pod numerem 601 646 426!
Back to top